Svadobná floristika

Interiér, exteriér, autá, kostol, gratulačné kytice, doplnky pre svadobných hostí...

Ceny svadobnej výzdoby

   Milé nevesty, denne sa stretávam so žiadosťami o cenovú ponuku, kalkuláciu svadobnej výzdoby mailom, alebo prostredníctvom sociálnych sietí. Odpoveď na túto žiadosť je ťažká, dovoľujem si povedať nemožná. Mojim prvoradým cieľom je spokojnosť snúbencov a férové jednanie aj v rovine ceny za moje služby a to od prvého kontaktu až po odovzdanie diela v termíne svadby. 

   Pracujem so živým sezónnym tovarom, dokážem zabezpečiť akékoľvek kvety podľa predstavy nevesty, disponujem stovkami kusov inventáru, takže nemám problém vyaranžovať priestor do akéhokoľvek štýlu, alebo témy a toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo nemôžem a ani nechcem "strieľať" nejaké sumy... A samozrejme sumu ovplyvňujú aj ďalšie faktory, napríklad veľkosť sály, vzhľad a vybavenie, tvar stolov, počet hostí, štýl sedenia a usporiadanie stolov atď, atď... 

   Milé nevesty, bude mi potešením sa s Vami stretnúť, vypočuť si Vaše požiadavky, rád si nechám opísať Vaše predstavy, sny o svojom najvýznamnejšom dni a ja sa Vám pokúsim navrhnúť to najlepšie, čo Vám dokážem reálne ponúknuť a vytvoriť. Vy určite máte predstavu o sume ktorú ste spolu so svojim snúbencom ochotní investovať do svadobnej výzdoby, spoločne určite nájdeme spôsob a rozsah ako sa do Vášho rozpočtu zmestiť.