O mne

:-)

   Aranžovaniu a floristike sa profesionálne venujem od okamihu keď som nastúpil na strednú školu a začal som študovať aranžérsky odbor. Ako 15 ročný som začal ako brigádnik v kvetinárstve a od tej doby je celý môj život pevne spätý s kvetmi, stužkami, drôtmi, nožnicami, lepidlom a tonami aranžérskeho materiálu. Ďalej sa samozrejme vzdelávam, čítam odbornú literatúru a nevynechám žiadnu možnosť zúčastniť sa kvalitného floristického seminára, školenia, či dobrej výstavy.

   Svojim zákazníkom, či už sú to nevesty, manažéri hotelov, reštaurácií, alebo majitelia eventových agentúr, poskytujem maximum všetkého čo dokážem zo seba dostať. Neskromne môžem povedať, že zatiaľ úspešne. :-) 

   Pracujem len s čerstvým materiálom, ktorý objednávam vždy na konkrétnu akciu, dodržujem dohodnutý rozpočet, termíny, komunikujem transparentne a odovzdávam prácu, pod ktorú sa môžem s čistým svedomím "podpísať". Vždy sa snažím čo najvernejšie pretransformovať predstavy a sny svojich zákazníkov do hmatateľného výsledku, avšak vždy trvám na zachovaní rozumného pomeru medzi predstavou a reálnym rozpočtom. 

   Bude pre mňa veľkým potešením stretnúť sa s Vami, vypočuť si Vás a nakoniec aj zrealizovať Váš veľký svadobný deň. 

Michal